دامپزشک مشاور

بیماری حیوانات خانگی بیماری مشترک انسان و دام کلینیک دامپزشکی
 
 
ساعت ٧:٢۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٩ دی ۱۳۸٢ : توسط : دکتر مجید ذاکریان

 

   دوست داشتن از ارکان زندگی است. انسان از آغاز آفرینش به تدریج آموخت دیگران را دوست بدارد، آرامشی که از دوست داشتن به دست می آید بیش از کشتار و تنفر است. یکی از روشهایی که می توان یه این امر دست یافت نگه داری حیوان است.

  هنگامی که حیوانی را در خانه نگه می دارید، هنگامی که به حیوان خود غذا می دهید و هنگامی که دست نوازش بر حیوان خود می کشید، برق شادی و قدردانی را در چشمان حیوان خود خواهید یافت، در آن هنگام، طعم محبت را خواهید چشید.

  حیوان شما اشباهات و عصبانیت بی مورد شما را خواهد بخشید و شما از حیوان خود خواهید آموخت: "می توان دیگران را بخشید."

  رفتار حیوان شما بر گرفته از رفتار شما است. بنابراین، به این آیینه خوب بنگرید تا با ویژگیهای خود بهتر آشنا شوید. هیچ ترسی نداشته باشید، این روش بهترین راه حل برای آشنا شدن با کارکتهای ناپسند خود است .

  به تجربه دیده ایم با آرامش، بهتر می توان بر کارها پیروز شد.

 

  هدف از طراحی این وب، بهداشت روانی، جسمانی شما و حیوانات شما است. با ما تماس بگیرید، از ما بپرسید، به تندرستی خود و حیوان خود اهمیت بدهید. بدانید هر دامپزشکی وظیفه دارد به شما اطلاعات بدهد. اگر دوست دارید به پرسش شما خصوصی جواب داده شود با شماره همراه من تماس بگیرید، یا به من e-mail  بزنید. در صورتی که فکر می کنید پرسش شما می تواند برای دیگران نیز سودمند باشد، پرسش شما در وب مطرح خواهد شود و به آن پاسخ داده می شود.

  پرسشهای شما می تواند در زمینه مشاوره پیش از خرید حیوان، مشکلات رفتاری حیوان شما، یا در مورد مسائل بهداشتی و درمانی حیوان شما باشد.

  این را بدانید که ما نخستین پلی کلینیک دامپزشکی اختصاصی حیوانات خانگی در ایران ( پردیس) هستیم.

 

  تلفن همراه 09122114415

 

Email: mjzakerian@yahoo.com