دامپزشک مشاور

بیماری حیوانات خانگی بیماری مشترک انسان و دام کلینیک دامپزشکی
 
اخباری از مجمع عمومی جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک
ساعت ۱٢:۱٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٩ بهمن ۱۳٩٠ : توسط : دکتر مجید ذاکریان

مجمع عمومی جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک با حضور جمع کثیری از دامپزشکان و فعالان در زمینه حیوانات خانگی در سالن فرهنگ واقع در پارک قیطریه تهران با حضور نماینده وزارت کشور برگذار شد و اعضای جدید جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک انتخاب شدند.

اما باید از اعضای قبلی جامعه دامپزشکی دامهای کوچک تشکر و قدردانی کرد بخصوص اساتیدی که پایه گذار هسته اصلی جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک بودند. همچنین از احساس مسئولیت و همکاری صمیمانه خانم دکتر فرهانی، آقایان دکتر جلیل زاده، دکتر عبدهو، دکتر مقدسی، دکتر تمیمی و دکتر بی طرف      نهایت تشکر و قدردانی می شود و امیدواریم این عزیزان همچنان با حضور پر شور خود در جلسات جامعه دامپزشکی دامهای کوچک سبب مستحکم تر شدن ارکان جامعه شوند. جای تقدیر و قدردانی از تمام شرکت کننده در مجمع جامعه دامپزشکی دامهای کوچک دارد.

امیدواریم جامعه دامپزشکی دامهای کوچک با همکاری تمامی اعضاء گامهای بلندی را در جهت تقویت بنیه علمی دامپزشکان شاغل و علاقمند به حیوانات خانگی بردارد. پیشرفت علمی اعضاء جامعه سبب رضایت صاحبان حیوانات خانگی خواهد شد. با قدرتمند شدن جامعه و نظارت دقیق جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک بر بازار پر تلاطم، حیوانات خانگی دست افراد سود جو که حیوانات خانگی را تنها منبع درآمد خود کردند کوتاه خواهد شد امیدواریم در آینده جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک لیست دامپزشکان دارای مجوز در سراسر ایران و پت شاپهای که عضو و تحت نظارت رسمی جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک می باشند را در اختیار علاقمندان به حیوانات خانگی قرار دهد.

از تمام دامپزشکان و دوستداران حیوانات خانگی خواهشمند است نظرات و انتظارات خود را در مورد جامعه دامپزشکی به دفتر جامعه دامپزشکی ارسال نمایند. و یا در کامنت همین یاداشت نظرات خود را بفرمایند تا به مسئولان انتقال داده شود