دامپزشک مشاور

بیماری حیوانات خانگی بیماری مشترک انسان و دام کلینیک دامپزشکی
 
تعر فه های واحد در کلینیکهای دامهای کوچک شهر تهران
ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٥ دی ۱۳۸٩ : توسط : دکتر مجید ذاکریان

 عصر روز جمعه تعداد زیادی از فعالان در زمینه دامهای کوچک  گرد هم آمدن تا حداقل تعرفه ها را در مورد خدمات درمانی و جراحی بین خود یکسان نمایند. پیشنهاد این جلسه در مرحله اول حدود دو ماه پیش توسط آقای دکتر حسینی مطرح شد. قبل از آن خودم قصد داشتم تحقیقی در زمینه تعرفه های دامهای کوچک (حیوانات خانگی ) توسط مجله مشاور دامپزشک انجام دهم که پیشنهاد آقای دکتر حسینی بسیار جالب و خوب بود البته ایشان در آن زمان پیشنهاد منطقه ای شدن تعرفه را داده بودند.

با توجه به حذف یارانه ها در آینده تصمیم گرفتم که ابتدا دولت یارانه ها را حذف کند و بعد ما دامپزشکان جلسه ای در مورد حداقل تعرفه ها تشکیل دهیم. خوب حذف یارانهاها بالاخره توسط دولت انجام شد و من با تک تک کلینیک ها تماس گرفتم با بسیاری توانستم صحبت کنم برخی هم آقای دکتر جلیل زاده زحمت تماس با آنها را گرفتند. خلاصه جلسه تشکیل شد  و آقای دکتر آل داود هم زحمت کشیدن و در جلسه حضور پیدا کردند. آقای دکتر برکتین که از پیشکسوتان در عرصه دامپزشکی بودند نیز افتخار دادند و در جلسه حضور داشتند و سخنان ایشان بسیار مفید و کمک کننده بود برخی از همکاران نیز بدلیل مشکلات و بیماری نتوانستند حضور پیدا کنند آقای دکتر هومن که برنامه سفر از پیش برنامه ریزی شده داشتند نمایند ای به جای خود فرستادن تا به جلسه اهمیت دهند هر چند در ابتدای جلسه خودشان با هر زحمتی بود در جلسه حضور پیدا کردند و منجر به دلگرمی حاضرین شدند.

در این جلسه تک تک موارد درمانی را مطرح کردم و رای گیری انجام شد و در نهایت لیستی ار تعرفه ها تنظیم شد و تمام حاضرین رای به رعایت حداقل تعرفه ها دادند. از روز شنبه شروع به تماس گرفتن با غایبین کردم در ابتدا آقای دکتر کبیر که بدلیل بیماری نتوانستند در جلسه حاضر شوند اعلام کردند که ایشان هم حداقل تعرفه ها را اجرا میکنند که جای تشکر دارد. و بقیه افراد هم اعلام آمادگی کردند. نام آنها بترتیب نوشته می شود:

1-    دکتر سید جاوید آل داود.

2-    دکتر حسن برکتین.

3-    دکتر علی حسینی.

4-    دکتر هومن ملوک پور.

5-    دکتر حمید رضا فتاحیان.

6-    دکتر مجید ذاکریان.

7-    دکتر علی کریمی گودرزی.

8-    دکتر مهسا میرزائی.

9-    دکتر رضا هاشم زاده.

10-                       دکتر شهرام جلیل زاده.

11-                       دکتر رضا شیخ زاده.

12-                       دکتر محمد رضا سالار بهزادی

13-                       دکتر علی نصیریان.

14-                       دکتر هومن کریمی.

15-                       دکتر فریبرز افروزی

16-                       دکتر ابراهیم عبدوهو.

17-                       دکتر سعید رحمانی موحد.

18-                       دکتر شهرام منصوری.

19-                       دکتر امیر همایون فرج زاده.

20-                       دکتر علیرضا نورمحمدی.

21-                       دکتر پدرام پیمانی فر

و غایبن جلسه که حاضر به رعایت تعرفه ها شدند.

1-    دکتر فرخ رضا کبیر. 2- دکتر منصور طاهری. 3- دکتر علیرضا صادقی نژاد. 4- دکتر علیرضا باغستانی. 5- دکتر  نصیر الدین کمرهای. 6- دکتر رضا احراری.7- دکتر سارا مکرم. 8- دکتر امیر پاشا مقدسی

همانطور که ملاحظه می کنید تعرفه ها در تمام کلینیک های فعال و نمونه شهر تهران در حال اجرا است امیدواریم بقیه همکاران هم به جمع ما به پیوندن تا صاحبان حیوانات خانگی به خیال آسوده بر اساس نزدیکی به محل یا آشنا بودن و یا کارکترهای دیگر به انتخاب دامپزشک حیوان خانگی خود مبادرت ورزند. در صورتی که سایر همکاران قصد دریافت تعرفه ها را دارند می توانند به پست الکترونیک من میل بزنند تا تعرفه ها برای آنها نیز ارسال شود.