دامپزشک مشاور

بیماری حیوانات خانگی بیماری مشترک انسان و دام کلینیک دامپزشکی
 
آقای رادن پاسخ بده یا استعفاء بده!!!
ساعت ۱٢:٠۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ تیر ۱۳٩٠ : توسط : دکتر مجید ذاکریان

پلیس هر کشور بمعنی ایجاد امنیت برای ساکنان آن مملکت است ایجاد طرح امنیت اجتماعی باید رفاه را برای تمام مردم آن کشور فراهم کند البته شاید عده ای مخالف باشند. یکی از موارد این طرح مبارزه با سگ گردانی است همانطور که قانون گفته است، حمل سگ در داخل اتومبیل باید توسط باکس انجام شود و در صورتیکه در داخل اتومبیل رها باشد سگ توقیف و اتومبیل به پارکینگ منتقل می شود.

از موارد دیگر طرح مبارزه با بدحجابی، مبارزه با افرادی که ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم می کنند است!!!؟

اقای سردار رادن در اینکه شما از بچه های جنگ هستید و در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کردید و جنگیدید جای قدردانی و تشکر دارد اما سوال اینجانب نه بعنوان دامپزشک و نه بعنوان مدیر مسئول و سردبیر مجله، بلکه بعنوان یک شهروند عادی این است مگر وظیفه پلیس ایجاد امنیت برای هموطنان و ایجاد رعب و وحشت برای متخلفان و جنایتکاران نیست!!!؟ حادثه زشت و ناپسندیده باغ خمین چرا اتفاق افتاد!!!؟ نیروهای شما در شهر کوچک خمین که اگر کسی یک طرف شهر کاری انجام دهد تمام اهالی شهر متوجه می شوند کجا بودند!!!؟ از حادثه کاشمر آن هم در روستا!!!!. در بدترین و بی بند وبار ترین کاورهای دنیا بروید موردی نمی یابد که 50 مرد به یک زن تجاوز کنند!!!؟ آیا این رکود دهشتناک را باید در کتاب گینس ثبت کرد!!! یا باید در پرونده مدیریت شما نگاشت؟؟؟ آقای رادان بخدا قسم خانم بدحجاب یا سگ گردانی آرامش خانواده را آنچنان که شما فکر می کنید برهم نمی زند اما ترس ما از اینکه دخترتان از خانه برای کوچکترین کار بیرون رفته و هیچ تضمینی از اینکه سلامت برگردد وجود ندارد بیشتر است!!! آیا می توان برای زنان و کودکان جامعه خود کلمه امنیت را تعریف کرد؟ سردار مبارز، در کشور های دیگر در صورت بروز چنین مسائلی خودشان استعفاء می دهند!!! اما من بعنوان یک شهروند حتی احساس نگرانی شما از این وضعیت پیش آمده نه دیده ام و نه شنیده ام!!!؟

برادر رادن در زمان کودکی اگر کار اشتباه می کردیم به ما می گفتند لولو می آید و می خوردت حالا ما به مجرمان، فاسدان و جنایتکاران چه بگوئیم...