<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

   دوست داشتن از ارکان زندگی است. انسان از آغاز آفرینش به تدریج آموخت دیگران را دوست بدارد، آرامشی که از دوست داشتن به دست می آید بیش از کشتار و تنفر است. یکی از روشهایی که می توان یه این امر دست یافت نگه داری حیوان است.

  هنگامی که حیوانی را در خانه نگه می دارید، هنگامی که به حیوان خود غذا می دهید و هنگامی که دست نوازش بر حیوان خود می کشید، برق شادی و قدردانی را در چشمان حیوان خود خواهید یافت، در آن هنگام، طعم محبت را خواهید چشید.

  حیوان شما اشباهات و عصبانیت بی مورد شما را خواهد بخشید و شما از حیوان خود خواهید آموخت: "می توان دیگران را بخشید."

  رفتار حیوان شما بر گرفته از رفتار شما است. بنابراین، به این آیینه خوب بنگرید تا با ویژگیهای خود بهتر آشنا شوید. هیچ ترسی نداشته باشید، این روش بهترین راه حل برای آشنا شدن با کارکتهای ناپسند خود است .

  به تجربه دیده ایم با آرامش، بهتر می توان بر کارها پیروز شد.

 

  هدف از طراحی این وب، بهداشت روانی، جسمانی شما و حیوانات شما است. با ما تماس بگیرید، از ما بپرسید، به تندرستی خود و حیوان خود اهمیت بدهید. بدانید هر دامپزشکی وظیفه دارد به شما اطلاعات بدهد. اگر دوست دارید به پرسش شما خصوصی جواب داده شود با شماره همراه من تماس بگیرید، یا به من e-mail  بزنید. در صورتی که فکر می کنید پرسش شما می تواند برای دیگران نیز سودمند باشد، پرسش شما در وب مطرح خواهد شود و به آن پاسخ داده می شود.

  پرسشهای شما می تواند در زمینه مشاوره پیش از خرید حیوان، مشکلات رفتاری حیوان شما، یا در مورد مسائل بهداشتی و درمانی حیوان شما باشد.

  این را بدانید که ما نخستین پلی کلینیک دامپزشکی اختصاصی حیوانات خانگی در ایران ( پردیس) هستیم.

 

  تلفن همراه 09122114415

 

Email: mjzakerian@yahoo.com

 

 

 

 

 

/ 10 نظر / 6 بازدید
said sadeghi

سلام خيلی جالب است. با شما موافقم.

said sadeghi

سلام خيلی جالب است. با شما موافقم

said sadeghi

سلام خيلی جالب است. با شما موافقم

halia mozafari

من خيلی با نظر شما موافقم چون من خيلی حيوانات را دوست دارم خواهش ميکنم بيشتر راجع به حيوانات بنويسيد من خيلی دلم می خواست حيوان زياد داشته باشم ولی همه ي افراد خانواده ی ما به حيوان حساس اند من به تازگی می خواهم سنجاب بخرم البته به زور خواهش می کنم راجع به سنجاب جيبی بيشتر توضيحدهيد من دختر هستم ولی خيلی دامپزشکان وجانور شناسان رادوست دارم.

halia mozafariandmonasallemy

به نام خدا سلام ما با شما موافق هستيم. دکتر نا کريان ما وهمه ی کسانی که همه ی حيوا نا ت را دو ست دارند همه ی شما دامپزشکان زحمت کش را خيلی دوست دا ريم . ما از شما مي خواهيم که براي ما بنويسيد که ايا شما کتابی درموردحيوانا ت منتشر کرده ايد؟ لطفا اگر چاپ کرده ايد اسم انها را بنويسيد لطفا اگر ممکن است .سن خود را برای اشنايی بيشتر ماوشما بنويسيد يکی از ما ۱۴ وديگری ۱۲ ساله است از شما متشکر هستيم خدا نگهدار شما با شد

nshokuhi

آقای دکتر ذاکریان، سلام. از مطلب شما بسیار لذت بردم. درست است، خداوند همه ما را به گونه ای آفریده که دوست داشتن یکی از ارکان آن و همانطور که شما گفته اید دوست داشتن حیوانات یکی از بخشهای زندگی بشری است. من خودم حیوانات را دوست داشته و تلاش می کنم تا آسیبی به آنها نزنم. البته گاهی از پارس کردن سگها می ترسم. با این همه سگها جانوران بامزه ای هستند. راستی چرا نوشته های شما به روز نیست؟

nshokuhi

از جواب و ایمیل شما ممنونم.

مرتضی

سایت بسیار قابل تاملی دارید به یک درمانگاه دراین شهرستان نیازمبرم داریم .کیس فراوان دارد شادزید ،مهرافزون! دکترمروتی-سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هشترود(دامنه خرم سهند) ۰۴۲۴۶۲۲۳۹۰۰

L.salimi

سلام از سيت شما خيلی متشکرم متاسفانه در کشور ما به حيوانات خانگی کمتر اهميت داده ميشود. من يک گربه کوچک دارم که مرتب پنجههايش را به زمين و چيزهای اطرافش می کشد می خواستم بدانم آيا رفتارش طبيعی است در ضمن کمی کنار چشمهايش کثيف می شود که به رنگ قرمز است ايا او بيمار است متشکر ميشوم اگر پاسخ را به ايميل من بفرستيد

نسرین

دمتون گرم خیلی با حالی