کشیک دکتر ها

با درود

به اطلاع مراجعه کنندگان محترم کلینیک دامپزشکی دکتر ذاکریان می رسانیم از تاریخ شانزده فروردین  تا آخر خرداد برنامه دکترهای دامپزشک حاضر در کلینیک بصورت فوق می باشد:

  1. از شنبه تا دوشنبه آقای دکتر امید رضا سمیعی.

  2.  از سه شنبه تا جمعه  آقای دکتر مجید ذاکریان.

لازم به ذکر است پذیرش با وقت قبلی انجام می شود و در روزهای جمعه تنها با وقت قبلی کلینیک باز  و پذیرش انجام خواهد شد همچنین با توجه به دقت در معاینه امکان منتطر ماندن برای معاینه حیوان دلبدتان وجود دارد لطفا با شکیبایی خود ما را در جهت تشخیص بهتر یاری فرمائید.

مراجعه های محترمی که حیوانات دلبندشان را از شهرستان می آورند حتما حداقل دو روز اقامت را در تهران در نظر داشته باشند تا در صورت نیاز به آزمایشات تکمیلی با مشکل مواجه نشوند.

لازم به ذکر است کلیه پذیرشها با وقت قبلی انجام می شود و  برای رادیوگرافی، سونوگرافی و آزمایش خون حیوانات عزیز حتما هماهنگی قبلی انجام شود. برای هماهنگی با تلفن 22570700-021 و یا 09362650995 تماس حاصل فرمائید.

 

/ 2 نظر / 51 بازدید
میشا

سلام خسته نباشین من یه همستر دارم 3 روزه مریض شده متاسفانه شهرستان ما دامپزشکی نداره که ببرمش-یه طرف بدنش تعادل نداره نمیتونه درست راه بره یه چشمش هم باز نمیکنه یکمی هم بد بو شده و دور دهنش زخم شده هی هم زیاد میشه-خواهش می کنم راهنمایی کنین که چیکار باید براش انجام بدم[ناراحت]- اگه زحمتی نیست ایمیل بزنین خواهشا-گناه داره [ناراحت]

یک همکار

چند سالی هم از عمر وبلاگ خانه درویشی بنده گذشت که شما هم در ایجاد آن سهم به سزایی داشتید.