انتخابات ریاست جمهوری

تا می آیم افکارمان را به محدوده کار خود متمرکز کنیم دوستان تماس می گیرند و می گویند انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است و شما چه کار می کنید؟ هر چه هم برایشان توضیح میدهم که من یک رای دارم  و اگر فرد مناسبی کاندید شود آن را داخل صندوق می اندازم . دوستان می گویند پس عزت ایران چه می شود!؟

مگر این رئیس جمهور کنونی عزت ما را از بین برده است، که همه مردم این سوال را مطرح می کنند؟ من یک دامپزشک مشاور هستم از معادلات سیاسی و جناح بازی خبری ندارم، ولی خوب واقعاً انتخابات دوره گذشته جالب بود. از روحانی، دکتر، سردار تبدیل به دکتر، خلاصه خیلی ها کاندید بودند، تحلیل گران برای دکتر احمدی نژاد مظلوم که آن زمان نمی توانست مثل بقیه ژست انتخاباتی بگیرد نفر آخر را در نظر گرفته بودند خلاصه نمی دانم چی شد و شاید هم خدا خیلی دوست داشت یا امدادهای غیبی شد تا مردم به کسی که همه پیش بینی می کردند نفر آخر بشود رای بدهند تا نفر اول بشود.

خوب ما هم از تصمیم مردم شگفت زده شدیم و منتظر عدالت اجتماعی شدیم. نتیجه این عدالت خیلی خوب بود

-         در بخش درمان چنان پیشرفت کردیم، به جای اینکه قبلا یک قرص می خوردیم تا خوب بشویم حالا چند تا می خوریم، اینطوری کارخانه ها ورشکست نمی شوند، داروهایی که پیدا نمی شود در کنترل جمعیت کمک می کند، این ترفند به عقل جن هم نمی رسد، همه مردم را هم بیمه کردیم تا در حسرت یافتن دکتری باشند تا بیمه آنها را قبول کند یا ما دکترها باید یک کتاب فارماکولوژی بیمه بخریم تا بیمار بتواند از بیمه اش برای خرید دارو استفاده کند حالا اگر دارو جواب نداد مقصر کتاب فارماکولوژی بیمه است که اسم دارو خوبه را برای ما ننوشت. البته آنقدر پیشرفت در شبیه سازی داشتیم که انگشت خارجی ها در دهانش بگذاریم.

-         بخش کشاورزی و دامپروری که فوق العاده بود. من که به شخصه کیف می کنم به جای میوه های کرم خورده و لاغر داخلی، میوه های رنگارنگ و چاقالوی خارجی جایش را گرفت قیمتش هم مهم نیست در طرح تحول مردم پول می گیرند تا خرج کنند. البته ناگفته نماند که قیمت برنج خارجی و کیفیت آن آنقدر خوب بود که هم کمر قیمت برنج داخلی را شکست و هم کمر کشاورز. گندم هم که کاملا وارد کردیم تا هم این کم آبی مقصر باشد و هم مردم پوز بدهند بگویند به فرهنگ که نمی رویم حداقل نان با گندم فرهنگی می خوریم. دامپروری که ولش، قیمت شناور برای مرغ و گوشت برای مصرف کننده مناسب است، تازه آنقدر تولید شیر داریم که دامدار تصمیم به توزیع رایگان میگیرد.

-         در صنعت که گل کاشتیم به بالاترین درجه های هسته ای رسیدیم بنا براین نساجی، صنایع مادر و ... می خواهیم چه کار. امریکایها را نگاه کنید با انژی هسته ای چه کار می کنند حتی تمام دنیا را داخل رکود اقتصادی می برند. خودروسازی ما که حرف ندارد کیف می کنیم پژو می خریم به قیمت بنز، تازه اگر هوا سرد بشه آتیش می گیرد گرم می شویم. کلی هم اشتغالزای کردیم.

-         در آموزش و علوم، نهایت پیشرفت را کردیم آنقدر مدرسه ساختیم که بچه های ما دلزده شدند و رفتند سر چهار راهها به کار دیگر تا  اعتراضشون را از این همه مدرسه نشان بدهند. دانشگاه هم انواع مختلف چه حضوری چه غیر حضوری حتی مدرک دکتری میدیم تا وزیر دکتر هم بشود حالا اگر دیپلم داشت آن مشکل دولتهای قبل بود که بلد نبودند لیسانس یا فوق بدهند.

-         در سیاست خارجی که کور بشود چشم حسود تا کره ماه هم برید اسم ایران است. خارجی ها که حیرت زده شدند کلی جاسوس تربیت یا اجیر کردند از استاد تراز اول دانشگاهی تا خبرنگار و حتی بقال محله هم می تواند جاسوس باشد. یک عده هم دست به انقلاب مخملی میزنند تا بگند داخل ایران مشکل است تا جایگاه بین اللملی ما را خدشه دار کنند.

 

باز بگم آقا و خانمی که زنگ می زنی می گوئید شما در انتخابات چه کار می کنید. خوب مشخص رای میدم به کاندیداتوری که کشورش را دوست داشته باشه!! جایگاه بین اللملی ما را تنزل نبخشه! پول مردم را به باد نده! برنامه کلان داشت باشد، در جریان امور باشد و شاید هم روحانی باشد تا مثل بعضیها حوس تغییر و تخول به سرش نزند و ... . اصلا به شما چه که من به کی رای میدم من تنها یک دامپزشک مشاور هستم و اینها را بخاطر وجدان ملی خودم نوشتم!!!

/ 5 نظر / 34 بازدید
شاپکده

100 فیلم جدید سال 2008 و 2009 به همراه زیرنویس فارسی با کیفیتی بالا و بدون هیچ دخل و تصرفی !!! در سبک های : اکشن ، درام ، عاشقانه ، کمدی ، تخیلی و ..... برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس http://www.shopkadeh.com/?cat=62 مراجعه کنید. موفق باشید.

نگین

سخته . خیلی سخته وقتی میدونی که رای بدی، پشیمون میشی، رای ندی هم پشیمون میشی! :(

رضا ترابی

سلام عالی بود! من شما رو لینک کردم اگه من رو با نام جدیدترین مطالب دامپزشکی لینک کنید خوشحال میشم!

م...

سلام وب سایت زیبایی داری و مطالب خوبی هم دارید. اگر مایل به تبادل لینک هستید، ما را به نام" کاکتوسی از همه چیز از همه جا " لینک کنید و در نظرات اعلام کنید تا ما هم لینک شمارا با نامی که می خواهید قرار دهیم. موفق و پیروز باشید.

دامپزشکان ایران زمین

سلام ف در تالار گفتگوی سایت ما درباره انتظارات خود از کاندیداها و رییس جمهور آینده بگویید.