فریاد می زنم بیمه خوب است اما اتهامات را رد می کنم

 چند صباحی گفتم ننویسم، مدام اتهامات مختلف به من می زدند یک روز یکی می گفت سگ فروش، روز دیگر، دیگری گفت، شما وبلاگ برای مراجعه کنندگان خودت راه انداختی و امروز می گویند بیمه تبلیغ می کنی تا کلاه برداری کنی؟!!!

ترجیع دادم یک مدت ننویسم و میدان را باز بگذارم تا دیگران بنویسند. اما دیدید! ورزشکاری که ورزش نکند چه حالی پیدا می کند من هم که معتاد به نوشتن هستم دیگر طاقت نیاوردم.

اول رفع اتهام!!! من داخل کلینیک خرید و فروش حیوان انحام نمی دهم! اگر می خواستم وبلاگ راه اندازی کنم که فقط مراجعه های کلینیک بخوانند و بقولی مشتری جلب کنم هزار تا راه دیگر وجود دارد تا بیشتر مشتری جلب کنم تازه کناره وبلاگم عکس خودم را می گذاشتم تا تبلیغی هم باشد. نمی دانم چرا از روز اول برخی آقایان و خانمها نسبت به این وبلاگ جبهه گرفتند خدا را شکر من در مورد درمان همیشه گفتم ببرید نزد دامپزشک خود یا نزدیکترین کلینیک دامپزشکی اگر می گفتم بیاورید کلینیک خودم نمی دانم شاید کارم  به ....  بعضی وقتها نفس بدیها می گوید که آن کارها را انجام بده تا ماه به ماه وقت بدهی و مراجعه هایت حتی درون راه پله در صف انتظار باشند اما نفس خوبیها چیره می شود و می گوید پول و شهرت را رها کن و کارت را به نحوه احسن انجام بده، وبلاگت هم انقدر خواننده در خارج از ایران دارد که شاید هیچ زمانی  نتوانی خوانندگان وبت را ببینی!؟

اما بیمه! من اصولا چیزی را که اعتقاد دارم انجام می دهم و تا جای که بتوانم حمایت می کنم. روزی از بیمه دانا تماس گرفتند و طرحی را مطرح کردند که خوب بود طرح با درایت آقای محمدی به تصویب بیمه مرکزی رسید من هم نه صاحب طرح بودم نه ذینفع طرح اما دیدم و شنیدم که افرادی بخاطر هزینه های سنگین درمان حیوان خود را رها کردند یا مجبور به مرگ با شفقت ( من به این حالت می گویم مرگ با بی رحمی) شدند. کسی فکرش را می کرد ورزشکاری مانند محمد علی کلی مبتلا به بیماری پارکینسون شود. آیا احتمال اینکه حیوانی بیمار بشود یا احتیاج به جراحی پیدا کند نیست؟

یادم می آید چند سال پیش دو تا از سگهای که پیش من می آوردند برادر و خواهر بودند و توسط دو خانواده فامیل نگهداری می شدند(دو بردار با همسرانشان) یکی از سگها مبتلا به در رفتگی کشک زانو شد سگ باید جراحی می شد اما بدلیل مالی دارو درمانی برایش انجام دادند( درمان توسط من انجام نشد) دارو ها سبب آسیب به بخشهای از کبد شد پا خوب شد اما عوارض دیگر شروع شد و طی دو سال خواهر بدلیل جراحات کبد مرد!!! اما برادر همچنان زندگی می کند. اگر چند سال پیش همین بیمه وجود داشت حالا آن سگ ماده هم زندگی می کرد. باور کنید هزینه های درمان و نگهداری جراحات کبدی بسیار بسیار بیشتر از هزینه های بیمه یک حیوان در طول عمرش است.

برخی می گویند بیمه را حمایت کرد خواست پایگاهی برای خودش درست کند و ما را که برای بیمه نظرات دادیم پیجاند!!!؟ من تا حال یک ریال از طرف بیمه کاسب نشدم چون نه کارمند بیمه هستم نه قرار داد بیمه مرکزی  با بیمه دانا چنین حقی را برای کلینیک دامپزشکی در نظر گرفته است. آقای محمدی هم شاهد است که در طول هفته شاید یکی دو ساعت تلفنی با هم صحبت می کنیم و رهکار های مختلف برای پیشرفت این طرح را بررسی می کنیم در ضمن پافشاری پیش از اندازه من مبنی بر افزایش کلینیک های دامپزشکی طرف بیمه بعضی مواقع آقای محمدی را شاکی می کند و موادبانه به من می گوید این به شما مربوط نیست.

اما بازهم می گویم بیمه  سرمایه گذاری مطمئن است آینده نگری برای حیوان می باشد بنظر من هرکس که حیوانش را دوست دارد باید این خدمت را برای حیوانش انجام دهد. در حال حاضر افرادی که حیوان خود را بیمه کرده اند اگر خدای نکرده حیوانشان بیمار می شد و هزینه درمانش خیلی زیاد بود، حاضر بودند تمام زندگیشان را بفروشند تا حیوانشان درمان شود و بیمه کردن حیوانشان نشان از آینده نگری بالایشان است. شما اینطور فکر نمی کنید؟؟؟

/ 27 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يك همكار

دكتر جان گاهي مي گم هنر چه عرض كنم بر جماعتي كه ز جهل ... بقيه اشو بي خيال. به قول خودت همون اعتياد به نوشتن و عشق به پخش آگاهيه

علی

آقای دکتر مردم را چه فرض کردی یک اسم جعلی گذاشتید به نام آقای محمدی. مردم به نان شبشون محتاج هستند شما هم به فکر حیوان بازی و بیمه کردن هستید

iraj

وقتی که سگم جونشو به خاطر من به خطر میندازه،منم حاضرم بیمش کنم تا خیالم ازش آسوده باشه.

اسپايدر گرل

سلام آقاي دكتر اول در جواب اكبر ، الهام و فريد بگويم كه : اگه اينقدر به نجاسات و اينجور چيزا پايبنديد پس خودتونو بكشيد تا روحتون از بدني كه توش خون هست خلاص شه چون خون هم در نظرتون نجسه ! دكتر شما به حرف امثال اينا گوش نديد ! به قول يكي از بزرگان : " اول تو را ناديده ميگيرند ، بعد به تو ميخندند ، بعد با تو درگير ميشوند و بعد تو پيروز ميشوي . " سرانجام پيروزي نصيب ما حيوون دوستا و طبيعت دوستا ميشه ... ضمنا" اگه ميشه از گياهخواري هم بنويسيد چون من واقعا متاثر ميشم وقتي ميبينم يك سگ رو عاشقانه بغل ميكنن ولي زندگي يك مرغ يا گوسفند براشون هيچه ! حيوانات با هم برابرند و هيچ فرقي با هم ندارن . شايد سگ يا گربه باهوشتر از گاو باشه ولي آيا درد و رنج كشيدنشونم با هم فرق داره ؟؟!! ببخشيد زياد حرف زدم ... [خجالت]

اسپايدر گرل

سگ من يه مدتي هست كه مدفوع سفت و سختي داره . شما چه غذايي پيشنهاد ميكنيد كه بخوره تا درمان شه ؟

kh>asadi

ای وای از این مردم بد بین و بد دل.....متاٰستفانه مردم ما قبل از اینکه فکر کنن به سرعت نسبت به همه چی گارد می گیرن...به جای استقبال و تشکر یه جور دیگه برخورد میکنن.این یه خدمت بزرگ به ما و حیواناتمون چرا نمی فهمید؟اقای دکتر دلسرد نشین چون دکترای دلسوز ی مثل شما واقعاٰ کمند و ما به شما احتیاج داریم....

سارا

سلام دکتر من یه خرگوش دارم که امروز بهش مقداری کرفس دادم خورده ،هی میدو این ور اون ور به درو دیوار می خوره!!! نمی دونم مشکلش چیه ،تو رو خدا کمک کنید:(( نژادشم از این سفید ازمایشگاهیاست.

دکتر حمید

ولشون کن دکتر سخته کسی رو که واسه کارش باج وخراج میگیره فهموند که داره اشتباه میکنه

عمران

salam dr jan man vaghean mota asefam vaseh mamlekati k tosh zendegi mikonam mamlekati k hameh faghat b fekr polo maghamo kelas hastan man khodam dampezeshki mikhonam albateh az mehr ashegh heyvona hastam va axar heyvvaanat ro negah dashtam az parandehh sago gorbeh gerefteh ta kermhayi k to sabzi peyda mikonam az bachegi faghat heyvanato dos dashtam inam to in mamlekat k jon heyvona arzesh hichio nadareh va heyvoni k saresho miboran k zajr bekesheh va tamam khon az badanesh kharej besheh goshtesh halaleh va ageh bedon dard bokoshan haromeh man mikhastam 1sag german khob begiram ta 1 toleh sag marizo to khiabon didam dar hali k dasht milarzid tasmim gereftam k ono bozorg konam ta akhar omresham negahesh daram dostani k migan sag najeseh shoma chi midonid????dr ageh man bekham sagamo aghim konam chan dar miad?????nar hast 6 mahe emran az arak

س

سلام. من دانشجوی ارشد فیزیولوژی دام هستم .برای پایان نامه میخوام روی رت کار کنم ممنون میشم در مورد کار با این موجود و اینکه کار کردن باهاش راحته یا سخت راهنماییم کنید.