آقای رادن پاسخ بده یا استعفاء بده!!!

پلیس هر کشور بمعنی ایجاد امنیت برای ساکنان آن مملکت است ایجاد طرح امنیت اجتماعی باید رفاه را برای تمام مردم آن کشور فراهم کند البته شاید عده ای مخالف باشند. یکی از موارد این طرح مبارزه با سگ گردانی است همانطور که قانون گفته است، حمل سگ در داخل اتومبیل باید توسط باکس انجام شود و در صورتیکه در داخل اتومبیل رها باشد سگ توقیف و اتومبیل به پارکینگ منتقل می شود.

از موارد دیگر طرح مبارزه با بدحجابی، مبارزه با افرادی که ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم می کنند است!!!؟

اقای سردار رادن در اینکه شما از بچه های جنگ هستید و در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کردید و جنگیدید جای قدردانی و تشکر دارد اما سوال اینجانب نه بعنوان دامپزشک و نه بعنوان مدیر مسئول و سردبیر مجله، بلکه بعنوان یک شهروند عادی این است مگر وظیفه پلیس ایجاد امنیت برای هموطنان و ایجاد رعب و وحشت برای متخلفان و جنایتکاران نیست!!!؟ حادثه زشت و ناپسندیده باغ خمین چرا اتفاق افتاد!!!؟ نیروهای شما در شهر کوچک خمین که اگر کسی یک طرف شهر کاری انجام دهد تمام اهالی شهر متوجه می شوند کجا بودند!!!؟ از حادثه کاشمر آن هم در روستا!!!!. در بدترین و بی بند وبار ترین کاورهای دنیا بروید موردی نمی یابد که 50 مرد به یک زن تجاوز کنند!!!؟ آیا این رکود دهشتناک را باید در کتاب گینس ثبت کرد!!! یا باید در پرونده مدیریت شما نگاشت؟؟؟ آقای رادان بخدا قسم خانم بدحجاب یا سگ گردانی آرامش خانواده را آنچنان که شما فکر می کنید برهم نمی زند اما ترس ما از اینکه دخترتان از خانه برای کوچکترین کار بیرون رفته و هیچ تضمینی از اینکه سلامت برگردد وجود ندارد بیشتر است!!! آیا می توان برای زنان و کودکان جامعه خود کلمه امنیت را تعریف کرد؟ سردار مبارز، در کشور های دیگر در صورت بروز چنین مسائلی خودشان استعفاء می دهند!!! اما من بعنوان یک شهروند حتی احساس نگرانی شما از این وضعیت پیش آمده نه دیده ام و نه شنیده ام!!!؟

برادر رادن در زمان کودکی اگر کار اشتباه می کردیم به ما می گفتند لولو می آید و می خوردت حالا ما به مجرمان، فاسدان و جنایتکاران چه بگوئیم...

/ 22 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپیده

من همیشه عاشق ایران بودم و به ایرانی بودنم افتخار می کردم .چند وقته نظرم عوض شده تا زمانی کشور ما را آدم های جنگ می چرخوند بهتر از این هم نمی شه توقع داشت جنگ و خون و خونریزی تموم شد .شهیدا خیلی بزرگند و ای کاش جنگ را می گذاشتید و فداکاری ها و دوست داشتن ها را برای ما هدیه می آوردید زن موجودی نیست که ارزشش رو زیر پاتون له کنید.ای کاش همه ما مثل سگ ها بی آزار باشیم وفقط به هم انرژی خوب بدهیم به امید روز ی که هم ما وهم موجودات خدا طعم آزادی را در مملکتمون بچشیم به امید آن روز.....

اسپایدر گرل

برای میترا و محمد : شما ها کور شدید و نمیتونید حقیقت رو ببینید ایران قبلا ایران بود ولی حالا ویرانه !! .... چیزایی که ما می گیم ربطی به غرب نداره مگه غربی ها آدم نیستن؟میترا خانم شما که ادعای مسلمونیت میکنی میخوای موجودات زنده رو با تیر بکشی؟اسلام بخوره تو سرت با عقایدت دین رو شما ها تحریف کردید دیگه !! شما نمک نشناس ها جناب دکتر چرا همش نوشتید دخترتون وقتی بیرون میره از سلامتش تضمین میکنید ؟ چرا پسر نمیگید؟دیگه حالم از دختر بودن بهم می خوره چون این روزا دخترا و زنا شدن نماد ترس و ضعف.من که میرم بدنسازی که آرنولد هم به من نرسه

نگین

میدونی دکتر؟بیشتر اونایی که از سگ آشنایی ندارن زر میزنن و میگن نجسه.من دقت کردم.میگن سگ عقل نداره همه جا رو به کثافت میکشه و صاحبش رو چنگ میزنه و گاز میگیره به مردم حمله میکنه و یه مشت خزعبلات بی سر و ته که هیچ علم و منطقی تاییدش نمیکنه...

اردشیر

خواهرم نگین ، دفاع شما می توانست با ادبیاتی بهتر صورت بگیره. ما اگر نتونه ادب را در بحثامون جا ندازیم نمی تونیم ادعای مدنیت و انسانیت را داشته باشیم. ولتر نامه ای به منتقدش می نویسه و می گه من با تو مخالفم اما حاضرم جانم را بدهم تا بتوانی آزادانه با من مخالفت کنی. تسامحل و تحمل نظرات مخالف حتی اگر با معیارهای ما هم خوانی نداشته باش از ضروریاته یک انسان آزاد اندیش هستش. اون دوستانی هم که به جای نگاه به رحمت خدا دنبال نابودی غیر خودشون هستن به بیراه ای می روند که انتهایش قطعاَ بهشت نیستش.

لیلا

خانم مریم دوست عزیز اگر کسی که سگ دو میلیون تومانی می خرد را باید طرد کرد پس حساب آنهایی که خانه های میلیاردی لباس های میلیونی و ماشینهای آنچنانی دارند با کرام الکاتبین است مثلا یک نفر مثل آقای (م)ها و سایر دوستان چگونه جوابگو باشند ؟با توجه به این که این دوستان اتفاق نظر دارند که سگ نجس هم است شما هم بیایید قدری فارق از دشمنی ها با چشم دیگری به مسایل بنگرید بیایید مغرضانه به قضایا نگاه نکنید میلیارد ها تومان پول روزانه هدر می شود و فقط خرید سگ به منظور داشتن یک همدم و یا دوست گناه و خوردن حق فقراست ؟؟؟؟؟

لیلا

در مورد خانم میترا هم باید عرض شود سگ با همه تهمتهایی که بهش می زنند به اندازه شما بی رحم و درنده نیست شما کی هستی که به خودت اجازه می دهی برای سایرین حکم تیر صادر کنی و یا کسی را از خانه اش به جرم تفاوت سلیقه اخراج کنی ؟؟؟ ادبیات و تفکر شما بسیار مشابه دوستان صهیونیستتان است که مردم فلسطین را می کشند و از خانه شان آواره می کنند .

لیلا

در ضمن من کاملا اطمینان دارم سردار رادان به حمایت امثال شما نیاز ندارد . و از حشونت بی دلیل هم مثل همه انسانهای نرمال متنفر است .

اسماعیل

خواهرم لیلا که در انگیلیس نشستی. خدا کنه حق با شما باشهم ما مخلص قهرمانهای سابق جنگ هم هستیم. اما نه اینکه مجسمه سردار ملی را بخوان بیارند پایین. یه مشت بی تجربه بی اعصاب را بزارند که به زن و دختر مردم گیر بدن در حالی که روز روشن یه عده شیطان صفت می ریزن تو استخر ناموس مردم را دید می زنن. یه جوان اوباش قهرمان مرد آهنین به خاطر اینکه آینه ماشینش به ماشینش خورده بکشه. اون وقت پلیس تمام نیروشو گذاشته به دختر و زن و یا مخلوق خدا سگ. این درسته؟ از لحاظ قرآنی ؟ شرعی؟ عرفی؟ به کجا داریم می ریم.

عباس

احتمالاَ مملکت در امانه. هیچ تجاوز گروهی هم در کار نیست. مثل فیلمهای وسترن هرکی از هرکی خوشش نیاد نمی کشه. تو استخر هم نمی ریزن. دزدی و سرقت تو روز روشن که محو شده. فقط مونده سگها. بی تربیتها چند هزار سال بی اجر و مواجب دنبال ما می آیید و خدمت می کنید. دیگه با قیافتون حال نمی کنیم. چیه؟ نمک نشاسیم. هر چی دوس داریم بگین . زود برین و گرنه می دیمتون دست پلیس قدرتمند . دست سردار قهرمان. فهمیدین هاپوهای بد

رضا

بابا چقدر نقاب ما باید به صورت بزنیم و چقدر گفتارهایی که دوست نداریم و از دلمان هم نیست بگوییم فقط به خاطر اینکه زور دست اینجور افراد هست ما هم مجبوریم اینطوری صحبت کنیم... انشااله..خداوند قبول کند... راه راست...دفاع مقدس..ارزشهای اسلامی.ووو بابا فقط انسان باشید هر چیزی که برای دیگران تجویز میکنیم برای خودمان هم همان را بخواهیم خواسته های هر کسی هم فرق میکند (البته درصورت بی آزاری) کسی میتواند بگوید گناه کبیره کدام است؟ گناه طی زمان و شرایط تغییر پذیر است مثلا قدیم قدیما خواهر با برادر ازدواج میکرد و این کار هم بسیار پسندیده و خدا پسندانه بود اما حالا کسی میتواند فکرش را حتی بکند؟ پسرعمو و دخترعمو هم عقدشان در آسمان بسته میشد..ولی حالا کم کم ترد و ناپسند دارد میشود. حالا انصافا ما آدمها چه ادعایی میتوانیم بکنیم و چه قضاوتی در مورد گناه (نجس حرام حلال) میتوانیم بکنیم؟ تو را به خدا یا به انصافتون بی ریا باشید تا کی به خاطر تملق ویا از ترس اینکه از حرفامون خوششون نیاد نقاب به چهره و صحبتهایمون بزنیم؟؟؟؟